Carinthia Expedition Cover Gore olivový levý

2024-02-27T06:45:11+01:00
Bivakovací pytle
carinthia-expedition-cover-gore-olivovy-levy.jpg

Pohodlný a prostorný bivakovací vak vhodný jako ochrana před nepřínivým počasím. 

BIVAKOVACÍ PYTLE CARINTHIA

Pokud jste nuceni sami přespat v přírodě a nemáte dostatek místa pro postavení stanu, může být bivakovací pytel velice důležitý pro přežití. Bivakovací pytle Carinthia spoléhají na osvědčený materiál GORE-TEX® Arid Lite Air. Jedná se o vysoce voděodolný materiál, který je zároveň skvěle prodyšný.

Použitý svrchní materiál: Třívrstvý GORE-TEX® Arid Lite Air – se zvýšenou prodyšností.

Na rozdíl od membrány GORE-TEX® používané k výrobě oděvů je Arid Lite Air vysoce prodyšný (jeho membrána však není opatřena PU zátěrem proti ušpinění mastným látkami nebo oleji). Proto je možné naše bivakovací vaky zcela uzavřít a zajistit tak vysoké pohodlí při naprosté ochraně před vnějšími povětrnostními vli­vy.

EXPEDITION COVER GORE

Je střižený jako naprosto klasický bivakovací pytel. Je absolutně voděvzdorný a prodyšný a však v jedné věci se liší: Se systémem \„Zip-in-zip\“ můžete svůj spací pytel \„vepnout\“ do bivaku a můžete do něho zalézat a vylézat z něho se stejným pohodlím jako do spacího pytle.

  Spací pytle Carinthia kompatibilní se systémem „zip-in-zip“: D1200, G90, G145, G180, G250, G280, G350, G490, Brenta a Wilderness.

Hmotnost: s přepravním obalem 840 g Hmotnost: bez přepravního obalu 790 g Výrobce: Carinthia, Rakousko

Cena: 9040.00 Kč
Do obchodu
Souhlasím a Zavřít K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti bychom chtěli využít soubory cookie. Informace o tom, jak náš web budete používat či sdílet se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje budou moci zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Zobrazit podrobnosti